Konsultacja online u lekarza rodzinnego z e-receptą

79,00 

  1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
  2. Po opłaceniu zamówienia otrzymacie Państwo kod e-recepty na swój telefon lub email do 15 minut.
  3. Jeśli w udzielonych przez Państwa informacjach będzie coś co zaniepokoi lekarza, oddzwoni on na podany na drugim etapie składania zamówienia numer telefonu.
proszę opisać jak najdokładniej
jeśli takie występują
można tu dodać scany dokumentacji medycznej lub zdjęcia objawów typu wysypka
Remove
proszę zaznaczyć oświadczenie, że zapoznali się Państwo z poniższą informacją
Kategoria:

Czas realizacji: średnio 15min od otrzymania płatności

Usługa realizowana na terenie Polski

Zapewniamy dyskrecję

W razie dużej liczby pacjentów, realizacja recepty może się opóźnić do kilku godzin.

Konsultacja online lekarz rodzinny zaprasza.

Konsultacja online lekarz rodzinny udzieli pomocy w nagłej potrzebie, e-recepta dostępna po wywiadzie.

Chore dziecko konsultacja online w serwisie receptaulekarza.pl to świetne rozwiązanie w sytuacji kiedy liczy się czas. Małym dzieciom zdarza chorować się prawie bez przerwy. Dzieje się tak dlatego, że młody, dopiero kształtujący się system immunologiczny często łapie infekcje. A te z kolei skutkują częstymi niedyspozycjami. Pracującemu rodzicowi niezwykle trudno za każdym razem prowadzić dziecko do przychodni lub godzinami czekać na teleporady. A także ciągle brać L4 na dziecko. Szczególnie w sytuacji, kiedy dolegliwość nie jest specjalnie groźna i zalicza się do typowych przypadków. Dlatego właśnie nasza propozycja pozwala zaoszczędzić tyle nerwów oraz przede wszystkim czasu. Nasza oferta jest wprost idealna dla wszystkich tych, którzy potrzebują takich rzeczy jak szybka diagnoza, e-recepta przez Internet czy wizyta lekarska przez Internet. Jeśli z jakichś powodów nie mogą się Państwo dostać do przychodni, nie mają do niej dostępu lub po prostu zależy Państwu na czasie, nasz serwis wychodzi Państwu naprzeciw.

Masz chore dziecko? Szybka e-recepta w 15 minut jest dla Ciebie

Chore dziecko konsultacja online to naszym serwisie opcja niemalże błyskawicznej wizyty lekarskiej przez Internet. Jak to zrobić? U nas to niezwykle łatwe. Wystarczy wypełnić formularz oraz uiścić opłatę. W formularzu pytamy między innymi o objawy dolegliwości dziecka oraz stopień ich nasilenia. Oczywiście wszystkie te informacje są u nas stuprocentowo bezpieczne. Jeśli nic w Państwa opisie nie wzbudzi zastrzeżeń u naszego lekarza specjalisty, wówczas nawet do 15 minut przyjdzie do Państwa e-recepta na telefon z kodem lub na e-mail. Wystarczy jedynie udać się z nim i numerem PESEL do apteki by otrzymać potrzebny lek. Szybko, prosto, sprawnie. A przede wszystkim bez zbędnej straty czasu i nerwów. Formularz, który należy na naszej stronie wypełnić jest prosty i nieskomplikowany. Zawiera najważniejsze informacje, dzięki którym lekarz szybko oceni sytuację i podejmie odpowiednie działania. To niewątpliwa wygoda dla każdego, kto potrzebuje szybkiej i skutecznej porady lekarskiej. Ponadto to recepta przez internet oraz jednoczesna konsultacja lekarska w nagłej potrzebie. Zapraszamy każdego, kto potrzebuje ich na już.

Konsultacja online i e-recepta dla dziecka bez zbędnego marnowania czasu i nerwów

Lekarz rodzinny online w naszej ofercie to świetna opcja przede wszystkim dla rodziców. Od teraz nie będą oni już musieli specjalnie rezygnować z obowiązków zawodowych żeby udać się z dzieckiem do przychodni. Co, jak wiadomo, może trwać niezwykle długo. Albo czekać na teleporadę w warunkach pandemicznych. Dzięki naszym usługom bezzwłocznie można otrzymać receptę dla naszej pociechy. I to praktycznie całodobowo. A dzięki temu szybko i skutecznie zareagować na jej chorobę. W przypadku często przerażonego i gorączkującego malucha ma to ogromne znaczenie. Nasza oferta w tej kategorii to prawdziwy lekarz rodzinny całą dobę. Z pewnością w wielu sytuacjach skutecznie zastąpi on wizytę w tradycyjnym „rejonie”. A ponadto da poczucie bezpieczeństwa i pewności rodzicom. Niezależnie od okoliczności można dzięki niej nawet w nocy załatwić odpowiednią poradę oraz lekarstwa. A wszystko to za przystępną opłatę, szybko, wygodnie oraz bezpiecznie. Cała procedura jest naprawdę prosta i wymaga jedynie podstawowych informacji. W zamian otrzymują Państwo profesjonalne traktowanie pacjenta i fachową poradę.