Konsultacja lekarska online u internisty z możliwością wystawienia e-recepty

79,00 

W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej. Jeśli w udzielonych przez Państwa informacjach będzie coś co zaniepokoi lekarza, oddzwoni do Państwa na podany na drugim etapie składania zamówienia numer telefonu. Konsultacja może odbyć się zdalnie: przez telefon, email lub komunikator internetowy, taki jak Facebook Messenger czy Skype.

Recepta może być wystawiona na maksymalnie 3 opakowania leku
(istotne w przypadku leków odurzających) Dokumentacją mogą być np. zdjęcia objawów, typu wysypka, zdjęcia lub skany wyników badań, wypisów z ostatnich wizyt, itp. Pole to można pominąć i ustalić już podczas konsultacji z lekarzem jakie dodatkowe dokumenty byłby wskazane.
Remove
Proszę przeczytać poniższy tekst i zaznaczyć pole obok, że zapoznali się Państwo z jego treścią
proszę zaznaczyć oświadczenie, że zapoznali się Państwo z poniższą informacją

Czas realizacji: średnio 15min od otrzymania płatności

Usługa realizowana na terenie Polski

Zapewniamy dyskrecję

W razie dużej liczby pacjentów, realizacja recepty może się opóźnić do kilku godzin.

Recepta online, konsultacja lekarska w nagłej potrzebie dostępna 24/7

Recepta online, konsultacja lekarska w nagłej potrzebie. Jeśli potrzebujesz, możesz skorzystać także z opcji przedłużenie recepty bez wychodzenia z domu. Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć jak długo można czekać na wizytę u lekarza ze specjalizacją. Często są to długie miesiące. Tymczasem choroba nie wybiera i w kwestii między innymi lekarza chorób wewnętrznych zawsze liczy się czas. Niestety, w przypadku regularnej procedury, nie zawsze można zacząć się leczyć odpowiednio szybko. Dlatego też nasz serwis zdecydował się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Także tym, którzy pilnie potrzebują wizyty online u specjalistów. To, co oferujemy, to swoista rewolucja na rynku tego typu usług. Nasza oferta to szybka porada lekarska przez Internet oraz e-recepta przez Internet. A także zdalne przedłużenie leków. Dzięki dobrodziejstwo nowoczesnej technologii oraz naszym usługom nie muszą się Państwo już martwić o powyższe problemy. Nasz serwis to przede wszystkim pewność praktycznie całodobowej konsultacji. A do tego spokój, poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że jest miejsce, w którym zawsze można otrzymać to, co potrzebne w kwestii leczenia.

Lekarz specjalista online, wizyta lekarska przez internet szybko i bezproblemowo

Lekarz specjalista online to wyjątkowa usługa. Do tej pory internetowa porada lekarska dotyczyła głównie konsultacji pierwszego kontaktu. My idziemy o krok dalej, dając naszym Pacjentom możliwość kontaktu również z lekarzami o określonej specjalizacji. Jak to u nas działa? Bardzo prosto. Należy tylko znaleźć na naszej stronie odpowiednią zakładkę i wypełnić formularz. Bez obaw, jest to typowy, medyczny wywiad, który ma na celu wyeliminowanie wszystkich przeciwwskazań oraz ewentualnych obaw naszego doktora. Jeśli nasz medyk nie znajdzie wśród tych informacji niczego niepokojącego, wystawia on potrzebną e-receptę wraz z kodem. Jeśli cokolwiek będzie wymagało uzgodnień, skontaktuje się on z Państwem w wygodny dla Państwa sposób. Najczęściej jest to droga telefoniczna, ale może to być także e-mail, Skype lub inny komunikator internetowy. Reszta procedury jest już bardzo prosta. Mianowicie zaraz po zaksięgowaniu przez nas opłaty, również przez telefon (SMS) lub e-mail, dociera do Państwa e-recepta z potrzebnym kodem. Teraz wystarczy już tylko udać się z numerem PESEL do apteki i wykupić lekarstwo.

Lekarz chorób wewnętrznych online z możliwością wystawienia e-recepty

Lekarz chorób wewnętrznych online to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy z jakichś powodów nie mogą czekać na wizytę w państwowej przychodni. A takich powodów w obecnych czasach z pewnością może być wiele. Sytuacja pandemiczna powoduje, że dostęp do specjalistów może być utrudniony. Nawet w normalnych okolicznościach konsultacja z lekarzem o tej specjalności może oznaczać miesiące oczekiwań. Dlatego właśnie cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu dostęp do internisty online. Z pewnością w wielu sytuacjach z powodzeniem zastąpi on wizytę w tradycyjnej przychodni. Nasza oferta to zarówno konsultacja medyczna online jak i e-recepta przez Internet. W jednej, niewygórowanej cenie otrzymują Państwo od nas kompleksową ofertę medyczną bez wychodzenia z domu. Bez wątpienia to dogodny i wygodny sposób leczenia. A do tego można u nas także skorzystać z takiej usługi jak przedłużenie leków ze zdalną konsultacją lekarską. Serdecznie zapraszamy wszystkich Pacjentów w przypadku których najbardziej liczy się czas. Dzięki naszym usługom już nigdy nie będą musieli się martwić o lekarstwa, wizytę lub recepty.