Lekarz online recepta, konsultacje u internisty

79,00 

  1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
  2. Po opłaceniu zamówienia otrzymacie Państwo kod e-recepty na swój telefon lub email do 15 minut.
  3. Jeśli w udzielonych przez Państwa informacjach będzie coś co zaniepokoi lekarza, oddzwoni on na podany na drugim etapie składania zamówienia numer telefonu.
Recepta może być wystawiona na maksymalnie 3 opakowania leku
(istotne w przypadku leków odurzających) Dokumentacją mogą być np. zdjęcia objawów, typu wysypka, zdjęcia lub skany wyników badań, wypisów z ostatnich wizyt, itp. Pole to można pominąć i ustalić już podczas konsultacji z lekarzem jakie dodatkowe dokumenty byłby wskazane.
Remove
Proszę przeczytać poniższy tekst i zaznaczyć pole obok, że zapoznali się Państwo z jego treścią
proszę zaznaczyć oświadczenie, że zapoznali się Państwo z poniższą informacją

Czas realizacji: średnio 15min od otrzymania płatności

Usługa realizowana na terenie Polski

Zapewniamy dyskrecję

W razie dużej liczby pacjentów, realizacja recepty może się opóźnić do kilku godzin.

Lekarz online recepta, konsultacja z internistą, pomoc 24 godziny na dobę.

Lekarz online recepta to możliwość uzyskania pomocy medycznej i odbycia konsultacji w nagłych wypadkach bez wychodzenia z domu. Nawet o nietypowych porach. Czasem w życiu zdarza się tak, że potrzebujemy interwencji nagle, również w środku nocy. Może to być gorączka, grypa, niedyspozycja żołądkowa albo nagła choroba naszego dziecka. Jeśli czekanie do rana na wizytę lub teleporadę u lekarza rodzinnego nie wchodzi w grę, warto skorzystać z naszej propozycji. To prawdziwa nocna wizyta u lekarza online oraz e-recepta przez Internet w nocy i kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Serwis receptaulekarza.pl wychodzi w ten sposób naprzeciw wszystkim pacjentom, którzy z wielu powodów nie mogą lub nie chcą czekać na poradnię rejonową. U nas wszystko załatwia się błyskawicznie. Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę, uiścić odpowiednią opłatę i wypełnić prosty formularz. I to już wszystko. Nasza oferta to świetne rozwiązanie dla każdego pacjenta w nagłej potrzebie. A także dla każdego, który chce przede wszystkim oszczędzić sobie czasu i nerwów.

Możliwa również nocna konsultacja lekarska online, w tym e-recepta na telefon lub e-mail

Nocna konsultacja lekarska online którą oferuje nasz serwis daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Dlaczego? Bo to przede wszystkim wygodny i pewny sposób na kontakt z lekarzem. Jak to działa? Niezwykle prosto. Wystarczy wejść na naszą stronę i w odpowiednim miejscu wypełnić internetowy formularz wywiadu medycznego. Zawiera on podstawowe informacje na temat leku, takie jak dawka czy ilość opakowań. Oczywiście dane te są całkowicie bezpieczne. Jeśli nasz lekarz w podanych przez Państwa informacjach nie znajdzie przeciwwskazań, e-recepta z kodem online dotrze do Państwa nawet do 15 minut. W zależności od Państwa życzenia może ona przyjść w formie SMS na telefon lub w opcji e-mail. I już. Z kodem oraz własnym numerem PESEL można w każdej chwili wybrać się do apteki po potrzebny lek. A to wszystko przede wszystkim szybko, sprawnie i bezproblemowo. Cieszymy się, że nasza całodobowa konsultacja lekarza online sprawia, że każdy z naszych pacjentów może spać spokojnie. A także po prostu poczuć się bezpiecznie.

Wizyta lekarska przez internet to wygoda i szybka reakcja w nagłych wypadkach

Nocna wizyta lekarska przez internet to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy już i nie mogą czekać. Wiele dolegliwości może się nam przecież przydarzyć w czasie snu. Wtedy długie oczekiwanie na otwarcie przychodni rejonowej, wizytę oraz wystawienie recepty, może być torturą. Dlatego właśnie nasza usługa jest tak dobrą opcją w wyjątkowych i nietypowych przypadkach. Niewielkim wysiłkiem oraz kosztem można sobie oszczędzić wiele nerwów, przykrości oraz – dosłownie – nieprzespanych nocy. Ponadto to, co w naszych usługach najwygodniejsze, to niezwykle szybki czas naszej reakcji. To wszystko czyni naszą ofertę konkurencyjną i niezwykle atrakcyjną. A to nie wszystko. Na naszych stronach znajdą Państwo także możliwość konsultacji zdalnej ze specjalistą, lekarzem rodzinnym lub wypisanie recepty na tabletkę dzień po. Nasza polityka polega na ułatwieniu pacjentowi dostępu zarówno do lekarstw jak i konsultacji medycznych. Uważamy, że zadaniem nowoczesnej medycyny jest szybka możliwość wizyty lekarskiej oraz przepisania odpowiednich środków do leczenia. Staramy się, żeby nasz serwis kojarzył się z pewnością i niezawodnością w kwestiach ochrony zdrowia.