E-recepta na przedłużenie leków ze zdalną konsultacją lekarską

79,00 

  1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
  2. Po opłaceniu zamówienia otrzymacie Państwo kod e-recepty na swój telefon lub email do 15 minut.
  3. Jeśli w udzielonych przez Państwa informacjach będzie coś co zaniepokoi lekarza, oddzwoni on na podany na drugim etapie składania zamówienia numer telefonu.
Recepta może być wystawiona na maksymalnie 3 opakowania leku
Jeśli mają Państwo wątpliwości odnośnie obecnego leczenia i chcą to zagadnienie skonsultować z naszym lekarzem, prosimy zaznaczyć tę opcję. Ta dodatkowa konsultacja telefoniczna wiąże się z dodatkową opłatą.
Proszę przeczytać poniższy tekst i zaznaczyć pole obok, że zapoznali się Państwo z jego treścią
proszę zaznaczyć oświadczenie, że zapoznali się Państwo z poniższą informacją
  • Do zapłaty: 0,00 

Czas realizacji: średnio 15min od otrzymania płatności

Usługa realizowana na terenie Polski

Zapewniamy dyskrecję

W razie dużej liczby pacjentów, realizacja recepty może się opóźnić do kilku godzin.

Przedłużenie leków online bez wychodzenia z domu, z możliwością zdalnej konsultacji z lekarzem.

Przedłużenie leków online to bardzo wygodny sposób uzyskania recepty niezbędnej do kontynuowania leczenia, bez konieczności wychodzenia z domu i osobistej wizyty w gabinecie lekarskim. Dzięki wizycie w poradni online możliwe jest otrzymanie leku, który przepisywany jest na chorobę przewlekłą lub też taką, która występuje okresowo. To eliminuje często pojawiający się problem kolejek i terminów, jakie wyznaczane są w przychodni. Ta wygodna forma leczenia nie ogranicza się jednak wyłącznie do przedłużania recept. Uzyskać można również lekarstwa na choroby, które pojawiły się obok stałych schorzeń, czy też wystąpiły one jako jedyne. Wystarczy wypełnić formularz online, gdzie przeprowadzona zostaje ankieta medyczna, uiścić odpowiednią opłatę za wizytę i czekać na kontakt z lekarzem lub na przepisanie przez niego recepty.

Jak uzyskać e-receptę na przedłużenie leków online, krok po kroku?

E-recepta każdorazowo wystawiana jest przez lekarza dla konkretnego pacjenta z uwagi na schorzenie, na jakie cierpi. Dlatego nie jest to produkt na zamówienie! Aby móc otrzymać receptę od lekarza konieczne jest skorzystanie z wizyty lekarskiej odbywanej za pośrednictwem internetu. Dlatego też w naszej poradni oferujemy możliwość odbycia telekonsultacji z lekarzem. To on na podstawie wywiadu decyduje, biorąc na siebie odpowiedzialność prawną, czy i jakie leki potrzebne są pacjentowi. Przychodnie online działają zgodnie z prawem i zgodnie z obowiązującymi przepisami lekarz wystawia receptę dla pacjenta w związku z jego schorzeniem.

Jeśli chcą Państwo otrzymać receptę, najpierw zamówić należy na naszej stronie konsultację lekarską. Wypełnić należy przy tym formularz, będący wywiadem medycznym. Na jego podstawie lekarz zbiera ważne dla niego informacje na temat stanu zdrowia pacjenta. W kolejnym kroku podać należy swoje dane, z PESELEM włącznie, który będzie potrzebny do wystawienia e-recepty. Po uzupełnieniu danych pacjent zostanie przeniesiony na stronę płatności, gdzie dokończyć trzeba proces zamawiania konsultacji. Następny krok to oczekiwanie na przesłanie e-recepty na kontynuowanie leczenia lub też telefoniczna konsultacja z lekarzem. Cała procedura przebiega bardzo szybko, dzięki czemu potrzebną receptę można uzyskać nawet w kilkanaście minut.

Czym jest e-recepta?

E-recepta to dokument na podstawie którego farmaceuta wyda pacjentowi przypisane mu leki. Od stycznia 2020 roku na wszystkich wizytach u lekarza wydawane są recepty w tej właśnie formie. Aby je zrealizować wystarczy znać przypisany do recepty kod, który podaje się podczas wizyty w aptece. Koniecznie podać trzeba też PESEL osoby dla której przepisano daną receptę. Recepty elektroniczne wystawiane są dziś przez lekarzy za pośrednictwem zróżnicowanych narzędzi wykorzystywanych w telemedycynie. Jednym z nich jest internet. W tym przypadku lekarz przekazuje najczęściej pacjentowi wyłącznie kod odbioru e-recepty, co staje się coraz powszechniejsze w dobie panującej pandemii.

E-recepta jest całkowicie bezpieczna i legalna

E-recepta podobnie jak lekarska porada przez internet dla wielu osób jest sprawą wręcz niewyobrażalną. Tymczasem porady internetowe oraz wystawianie recept za pośrednictwem internetu są uregulowane prawnie i całkowicie legalne. Recepty online to duża wygoda dla pacjentów, zwłaszcza tych, którzy z uwagi na swoją chorobę powinni przebywać w domu. Dzięki wprowadzonym zmianom w prawie, dziś można skorzystać z porady internetowej w prosty sposób. Wystarczy zamówić konsultację lekarską online, a po jej odbyciu udać się wprost do apteki po przepisane medykamenty.

Przedłużanie lekarstw online do kilkunastu minut może być łatwe i bezproblemowe

Przedłużanie lekarstw online w obecnych czasach to szybka i nieskomplikowana procedura. Na szczęście dawno minęły już czasy kiedy wiązało się to z wystawaniem w kolejkach. A także koniecznością czekania na receptę do rana, rejestracją w przychodni oraz bardzo długim czekaniem. Obecnie, dzięki naszemu serwisowi, może to trwać nawet do 15 minut! Dzięki dobrodziejstwom sieci konsultacja lekarska online ani e-recepta przez Internet nie będzie stanowić już żadnego problemu. To prawdziwa rewolucja, co przyzna każdy, kto kiedykolwiek potrzebował lekarstwa lub wizyty lekarskiej praktycznie na już. Na szczęście to już przeszłość. Nowoczesna technologia przychodzi nam z pomocą. A także pozwala oszczędzić sporo czasu i przede wszystkim nerwów. Cieszymy się, że w serwisie receptaulekarza.pl możemy przyjść naszym pacjentom z pomocą również w takiej nowoczesnej formie. Przyjazna strona internetowa, intuicyjny interfejs oraz prosty formularz wywiadu pacjenta to atuty tego typu rozwiązania. Od tej pory prywatne, internetowe konsultacje lekarskie nie stanowią już żadnej większej trudności czy problemu. U nas są one nieskomplikowane i błyskawiczne.

 

Zdalna konsultacja i szybka e-recepta przez Internet dostępna w trybie 24/7

Przedłużenie lekarstw online w naszym serwisie to wygoda ale także poczucie bezpieczeństwa. Nie zachodzi już obawa, że z jakiegoś powodu nie zażyjemy wymaganej dawki leku lub nie damy rady odpowiednio szybko go wykupić. Życie może zaskakiwać i zdarza się, że okoliczności mogą utrudnić nam podstawowe lub nawet przewlekłe leczenie. Szczęśliwie z obecnymi zdobyczami technologii oraz naszą stroną internetową to już przeszłość. Od teraz wystarczy niewiele aby potrzebna e-recepta online wraz z odpowiednim kodem dotarła do nas błyskawicznie. Cała procedura jest banalnie prosta i daje pacjentowi spokój i poczucie pewności. A to, jak każdy lekarz przyzna, kluczowy element każdego leczenia. Ponadto, za naprawdę niewygórowaną cenę otrzymują Państwo możliwość szybkiej porady przez Internet oraz uzyskania lekarstw w sposób wygodny i pewny. Jedynym warunkiem jest uiszczenie opłaty oraz wypełnienie prostego formularza. Oczywiście dane i informacje, które Państwo nam udostępniają są całkowicie bezpieczne oraz pozostają tajne. Zapraszamy wszystkich pacjentów, którym zależy na czasie a jednocześnie na profesjonalnej poradzie lekarskiej.

Błyskawiczne wypisywanie leków online oraz wizyta lekarska przez internet

Zdalna prolongata lekarstw drogą internetową z pewnością będzie stanowić dobrą opcję dla każdego, kto potrzebuje ich w nagłym wypadku. Życie pisze różne scenariusze. Czasem można najzwyczajniej w świecie nie zauważyć, że lek, który musimy przyjmować się kończy. A także, że termin wykorzystania naszej recepty już upłynął. Niestety, nie zawsze, a już szczególnie w dobie pandemii, możemy sobie zapewnić szybki zdalny dostęp do opieki lekarskiej. A jednocześnie do szybkiego uzyskania potrzebnych nam preparatów medycznych. Czasem po prostu brak nam czasu na wystawanie w przychodni lub czekanie na teleporadę wraz z dodatkowym opóźnieniem na wypisanie leków online. Dlatego właśnie powstał serwis receptaulekarza.pl. Cel jaki nam przyświecał podczas jego tworzenia to właśnie szybki i pewny dostęp do lekarza przez internet. Z doświadczenia wiemy, że pierwszym, niezwykle istotnym elementem procesu leczenia jest zapewnienie Pacjentowi spokoju i komfortu. A także poczucia pewności i bezpieczeństwa. Dlatego właśnie stworzyliśmy miejsce, w którym każdy kto spełni podstawowe warunki prawne, może uzyskać potrzebną poradę oraz niezbędne preparaty medyczne.