Lekarz online recepta, konsultacje internistyczna

Z konsultacji skorzystało Pacjentów: 570

EUdla obywateli Polski i Unii Europejskiej

Ocena google

79,00 

  1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
  2. Po opłaceniu zamówienia otrzymacie Państwo kod e-recepty na swój telefon lub email.

Sprawdź, jak nadać lekarzowi dostęp do swojeko IKP (link w nowym oknie)

Czas realizacji konsultacji z e‑receptą może ulec wydłużeniu z powodu limitów wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia

Zapewniamy dyskrecję: dostęp do dokumentacji medycznej Pacjenta na wyłącznie lekarz, którego obowiązuje tajemnica lekarska

Lekarz online recepta, porady lekarskie online z możliwością wystawienia recepty

Lekarz online recepta to możliwość uzyskania pomocy medycznej i odbycia konsultacji w nagłych wypadkach bez wychodzenia z domu. Nawet o nietypowych porach. Czasem w życiu zdarza się tak, że potrzebujemy interwencji nagle, również w środku nocy. Może to być gorączka, grypa, niedyspozycja żołądkowa albo nagła choroba naszego dziecka. Jeśli czekanie do rana na wizytę lub teleporadę u lekarza rodzinnego nie wchodzi w grę, z pomocą przychodzi telemedycyna. Dzięki niej jest możliwa e-wizyta u lekarza online oraz e-recepta przez Internet, odbywająca się bardzo podobnie do zwykłej wizyty w przychodni. Wystarczy jedynie wejść na stronę internetową, uiścić odpowiednią opłatę i wypełnić prosty formularz. Po czym najczęściej odbywa się telefoniczny wywiad medyczny z lekarzem, z tą różnicą, że tym razem bez wychodzenia z domu.

E-recepta dostępna całą dobę, bezpiecznie i szybko

Lekarz online i recepta online to po prostu inny sposób kontaktu z lekarzem. Jak to działa? Niezwykle prosto. Wystarczy wejść na stronę www.receptaulekarza.pl i w odpowiednim miejscu wypełnić internetowy formularz wywiadu medycznego. Zawiera on podstawowe informacje na temat stanu zdrowia, historii przebytych chorób i przyjmowanych leków, takich jak dawka czy ilość opakowań. Oczywiście dane te są chronione. Jeśli lekarz w podanych przez Państwa informacjach nie znajdzie przeciwwskazań, wystawi odpowiednią e-receptę na leki. W zależności od Państwa życzenia może ona przyjść w formie SMS na telefon lub w opcji e-mail. Z otrzymanym wraz z receptą kodem oraz własnym numerem PESEL można w każdej chwili wybrać się do apteki po potrzebny lek.

Lekarz online dostępny 24/7 w całej Polsce, bez wcześniejszego umawiania wizyty

Opieka zdrowotna jest jedną z najszybciej zmieniających się i rozwijających się branż na świecie. Wraz z rozwojem nowych technologii i innowacji, takich jak sztuczna inteligencja, nastąpiła zmiana w sposobie świadczenia usług medycznych pacjentom. Pracownicy służby zdrowia mogą teraz oferować pacjentom bardziej dostępne usługi. Wykorzystanie internetu i telemedycyny może pomóc w miejscach, w których dostęp do lekarza jest utrudniony.

Nocna wizyta lekarska przez internet to usługa dla pacjentów potrzebujących pomocy poza zwykłymi godzinami funkcjonowania placówek medycznych. Choroby nie czekają na dogodny dla nas moment. Istnieje wiele sposobów na włączenie internetu i telekomunikacji do procesów świadczenia usług lekarskich. Na przykład możesz w ten wygodny sposób leczyć choroby przewlekle, takie jak nadciśnienie i cukrzyca. Telemedycyna to nowoczesna metoda kontaktu z lekarzem przyczyniająca się do poprawy jakości i częstotliwości opieki nad pacjentami. W tym całodobowej dostępności lekarzy z różnych miejsc w kraju.

Opinie

Weryfikujemy komentarze, które tu widzisz. Do zamieszczania opinii zapraszamy użytkowników, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie. Zamieszczamy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Więcej przeczytasz tutaj: Jak zbieramy opinie?

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lekarz online recepta, konsultacje internistyczna”

Historia ostatnich zakupów