Konsultacja lekarska online z możliwością wystawienia e-recepty

Z konsultacji skorzystało Pacjentów: 1684

EUdla obywateli Polski i Unii Europejskiej

Ocena google

79,00 

  1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
  2. Po opłaceniu zamówienia otrzymacie Państwo kod e-recepty na swój telefon lub email.

Sprawdź, jak nadać lekarzowi dostęp do swojeko IKP (link w nowym oknie)

Czas realizacji konsultacji z e‑receptą może ulec wydłużeniu z powodu limitów wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia

Zapewniamy dyskrecję: dostęp do dokumentacji medycznej Pacjenta na wyłącznie lekarz, którego obowiązuje tajemnica lekarska

Recepta przez internet, konsultacja lekarska w nagłej potrzebie dostępna 24/7

Recepta przez internet, konsultacja lekarska w nagłej potrzebie. Jeśli potrzebujesz, możesz skorzystać także z opcji przedłużenie recepty bez wychodzenia z domu. Często na wizytę u lekarza specjalisty trzeba czekać długie miesiące. Tymczasem choroba nie wybiera, a w diagnozie jednym z ważnych czynników jest czas. Niestety, w przypadku regularnej procedury, nie zawsze można zacząć się leczyć odpowiednio szybko. Dlatego też nasz serwis zdecydował się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów. Nasza oferta to porada lekarska przez Internet oraz e-recepta dostępna przez Internet. Dzięki telemedycynie możliwe jest także zdalne przedłużenie leków. Nasz serwis to przede wszystkim możliwość dostępu do praktycznie całodobowej konsultacji internistycznej.

Recepta przez internet na podstawie elektronicznego formularza

Do tej pory internetowa porada lekarska dotyczyła głównie konsultacji pierwszego kontaktu. Jednak dzięki telemedycynie pacjenci mają również możliwość kontaktu z lekarzami specjalistami. Jak to działa? Bardzo prosto. Należy tylko znaleźć na naszej stronę z potrzebną usługą medyczną i wypełnić formularz. Jest to typowy, medyczny wywiad, który ma na celu ustalenie historii chorób pacjenta, oraz objawów aktualnych dolegliwości. To wymagane i bardzo pomocne  przy diagnozie.  Właściwy wywiad albo konsultacja medyczna najczęściej odbywa się drogą telefoniczną, ale może to być także e-mail, Skype lub inny komunikator internetowy. Jeśli jest taka potrzeba, lekarz po konsultacji wystawi pacjentowi e-receptę. Dociera ona na telefon pacjenta w postaci smsa z odpowiednim kodem. Teraz wystarczy już tylko udać się z numerem PESEL do apteki i wykupić lekarstwo.

Lekarz online, konsultacja z możliwością wystawienia e-recepty

Konsultacja internistyczna online to alternatywa dla wizyty w tradycyjnej przychodni lekarskiej. To opcja dla wszystkich tych, którzy z jakichś powodów nie mogą czekać na wizytę w państwowej przychodni. A takich powodów w obecnych czasach z pewnością może być wiele. Sytuacja pandemiczna powoduje, że dostęp do specjalistów może być utrudniony. Dzięki telemedycynie możemy zaoferować Państwu dostęp do konsultacji internistycznej online. Nasza oferta to zarówno konsultacja medyczna online jak i e-recepta przez Internet.   A do tego można u nas także skorzystać z takiej usługi jak przedłużenie leków ze zdalną konsultacją lekarską.

1 opinia dla Konsultacja lekarska online z możliwością wystawienia e-recepty

Weryfikujemy komentarze, które tu widzisz. Do zamieszczania opinii zapraszamy użytkowników, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie. Zamieszczamy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Więcej przeczytasz tutaj: Jak zbieramy opinie?

  1. Monika

    Znam Pana Doktora także z wizyt w normalnej poradni. Bardzo dobry lekarz! Potrafi wysłuchać i zawsze czuję, że rzeczywiscie poświecił mi czas i uwage. Fajnie, że teraz mogę skorzystać z możliwości przedłużenia leków także po prostu przez internet/.

Historia ostatnich zakupów