Recepta online ze zdalną konsultacją lekarską

Z konsultacji skorzystało Pacjentów: 10786

EUdla obywateli Polski i Unii Europejskiej

Ocena google

59,00 

Proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.

Jak nadać lekarzowi dostęp do IKP (link w nowym oknie)

Czas realizacji konsultacji z e‑receptą może ulec wydłużeniu z powodu limitów wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia

Zapewniamy dyskrecję: dostęp do dokumentacji medycznej Pacjenta na wyłącznie lekarz, którego obowiązuje tajemnica lekarska

Przedłużenie recepty online to bezpieczeństwo i wygoda

Recepta online pozwala na szybki kontakt z lekarzem, uzyskanie porady medycznej lub przedłużenie leczenia bez potrzeby wychodzenia z domu i osobistej wizyty w gabinecie lekarskim. Dzięki wizycie w poradni online możliwe jest przedłużanie recepty na leki, które przepisywane są na choroby przewlekłe. Przedłużenie recepty chorób przewlekłych na przykład na nadciśnienie lub innych chorób układu krążenia jest teraz proste i wygodne. Konsultacja z lekarzem online pozwala na dostęp do usług medycznych bez wcześniejszego umawiania się na wizytę, czy wychodzenia z pracy. Ta wygodna forma kontaktów z lekarzem nie ogranicza się jednak wyłącznie do wystawiania lub przedłużania recepty online. Uzyskać można również zwykłą konsultację internistyczną dotyczącą trapiących nas dolegliwości lub chorób. E-recepta jest przesyłana do pacjenta drogą mailową, zapisuje się w jego IKP, czyli Internetowym Koncie Pacjenta. To bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia. Dodatkowo kod recepty online przychodzi SMS-em. To świetne rozwiązanie, które zastąpiło stosowanie tradycyjnej recepty papierowej.

Każda e-recepta zawiera swój indywidualny i unikalny kod PIN, który jest połączony z Twoim numerem PESEL. Cyfryzacja pozwala na wydatne zmniejszenie częstotliwości błędów ludzkich związanych z wydawaniem leków. Zalecenia co do sposobu ich zażywania można w każdym momencie sprawdzić. Leki może dla Ciebie wykupić bliska osoba, wystarczy, że posiada kod e-recepty oraz Twój numer PESEL. Nie potrzebne jest dodatkowe uwierzytelnianie. Nie musisz już nosić ze sobą papierowej recepty, jej elektroniczna wersja jest dostępna na Twoim koncie IKP (internetowe konto pacjenta), odbierzesz też kod PIN e-recepty na telefon.

Korzystając z pomocy lekarza online, pacjenci mogą otrzymać e-zwolnienie lekarskie, skierowanie na badania, elektroniczną receptę online na antybiotyki oraz inne leki.

Recepta online, jak to działa krok po kroku?

E-recepta każdorazowo wystawiana jest przez lekarza dla konkretnego pacjenta z uwagi na rozpoznane schorzenie, na jakie cierpi. Dlatego recepta online to nie jest produkt na zamówienie! Aby móc otrzymać e-receptę od lekarza konieczne jest skorzystanie z e-wizyty lekarskiej odbywanej za pośrednictwem internetu. To lekarz na podstawie wywiadu decyduje, biorąc na siebie odpowiedzialność prawną, czy i jakie leki potrzebne są pacjentowi.

E-recepta online może być zrealizowana w dowolnej aptece. Wszystkie apteki mają obowiązek realizacji tego typu recept od stycznia 2020 roku.

  • Aby móc wykupić w aptece przepisane leki, wystarczy podać farmaceucie czterocyfrowy kod e-recepty, który przyszedł w formie SMS-a. Należy również podać swój numer PESEL, gdyż kod jest z nim powiązany.
  • Zawsze należy podawać PESEL osoby, dla której e-recepta została wystawiona. Jeśli na przykład rodzic realizuje w aptece e-receptę dla dziecka, to razem z kodem recepty powinien podać numer PESEL swojego dziecka.
  • Elektroniczna recepta zostanie również wysłana na twój e-mail. Zaletą tego rozwiązania jest kod kreskowy, z którego możesz skorzystać. Wystarczy wydrukować maila, farmaceuta zeskanuje z niego kod i będzie mógł wydać przepisane leki.
  • Realizacja e-recepty online możliwa jest również dzięki platformie IKP Pacjent Gov. Wystarczy dostęp do Internetowego Konta Pacjenta (IKP). Również recepta dla dziecka może być zrealizowana w ten sposób.

Przedłużenie recepty działa podobnie jak wizyta w przychodni, proces odbywa się jednak zdalnie

Jeśli chcą Państwo otrzymać e-receptę, najpierw należy zamówić konsultację lekarską za pomocą usługi jaką jest recepta online. Trzeba wcześniej przy tym wypełnić formularz, który jest krótkim wywiadem medycznym. Na jego podstawie lekarz zbiera ważne dla niego informacje na temat stanu zdrowia pacjenta. W kolejnym kroku podać należy swoje dane, z PESELEM włącznie, który będzie potrzebny do wystawienia e-recepty. Po uzupełnieniu danych pacjent zostanie przeniesiony na stronę płatności, gdzie dokończyć trzeba proces zamawiania konsultacji. Następny krok to oczekiwanie na przesłanie e-recepty na kontynuowanie leczenia lub też telefoniczna konsultacja z lekarzem. Kod recepty zostanie przesłany na sms. Cała procedura jest prosta i najczęściej przebiega bez zakłóceń. Szybko i sprawnie uzyskasz przedłużenie recepty online. Udając się po leki do dowolnej apteki, nie musisz już mieć recepty papierowej. Farmaceuta nie odmówi realizacji recepty elektronicznej wystawionej prawidłowo. Recepta ważna jest 30 dni.

Co jest potrzebne lekarzowi do wystawienia e-recepty?

Żeby wystawić prawidłowo e-receptę lekarzowi potrzebne są przede wszystkim dane osobowe Pacjenta. Należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, a także numer telefonu i adres e-mail, na który zostanie przesłana e-recepta. Aby skorzystać z recepty online niezbędne jest aby Pacjent wypełnił formularz medyczny, na jego podstawie lekarz pozna historię leczenia, oraz oceni wskazania i przeciwskazania przed przyjmowaniem leków.

Ile jest ważna e-recepta?

E-recepta na leki jest ważna przez 30 dni od daty jej wystawienia. W przypadku niektórych grup leków ten termin może się różnić. Na przykład antybiotyki można wykupić tylko w ciągu 7 dni od daty wystawienia e-recepty. Natomiast leki immunologiczne można wykupić aż do 120 dni od daty wystawienia recepty. Ważność e-recepty można sprawdzić korzystając z Internetowego Konta Pacjenta. Jest tam dostępna lista wystawionych na nasze dane recept elektronicznych oraz informacje o stanie ich realizacji.

Recepta online – czy lekarz może odmówić wystawienia e-recepty?

E-recepta jest wystawiane przez lekarza na podstawie wywiadu, lekarz sprawdza między innymi to czy chory może dane leki przyjmować. Jeśli pacjent posiada przeciwwskazania do zażywania danego leku, mogą one wykluczyć terapię za jego pomocą. Nie wystarczy opłacić usługi konsultacji z lekarzem online aby bez dodatkowego sprawdzenia została prawidłowo wystawiona e-recepta. Zawsze to lekarz podejmuje decyzję o tym, czy wystawienie recepty jest uzasadnione, recepta online to usługa medyczna. Lekarz dostępny online kieruje się tutaj takimi samymi zasadami jak podczas tradycyjnych wizyt u lekarza. Odmowa może być również udzielona w razie wątpliwości co do poprawności danych umieszczonych w formularzu na stronie. Recepty online nie wystawia się na leki odurzające, narkotyczne lub psychoaktywne, w tym benzodiazepiny oraz marihuanę.

Kto może wystawić e-receptę?

Podobnie jak w przypadku recepty papierowej, osoby uprawnione do wystawiania e-recepty to lekarze, farmaceuci, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne oraz felczerzy i starsi felczerzy.

Co znajduje się na e-recepcie?

E-recepta to dokument na którym umieszczone są informacje dotyczące pacjenta oraz dane lekarza, który go wystawił. Zawiera on kod kreskowy umożliwiający wykupienie leków oraz czterocyfrowy kod dostępu, który jest wysyłany pacjentowi dodatkowo za pomocą SMS-a.

E-recepta zawiera datę wystawienia i realizacji. Na domumencie są również informacje o rodzaju leków, ilości opakowań przepisanych pacjentowi, oraz zalecanym dawkowaniu i możliwej refundacji leku.

Czym jest e-recepta?

E-recepta to dokument, na podstawie którego farmaceuta wyda pacjentowi przypisane mu leki. Od stycznia 2020 roku na wszystkich wizytach u lekarza wydawane są recepty w tej właśnie formie. Aby je zrealizować, wystarczy znać przypisany do recepty kod, który podaje się podczas wizyty w aptece. Koniecznie podać trzeba też PESEL osoby, dla której przepisano daną receptę. Recepty elektroniczne wystawiane są dziś przez lekarzy za pośrednictwem zróżnicowanych narzędzi wykorzystywanych w telemedycynie. Jednym z nich jest internet. W tym przypadku lekarz przekazuje najczęściej pacjentowi wyłącznie kod odbioru e-recepty, co staje się coraz powszechniejsze w dobie panującej pandemii. Przedłużenie recepty chorób przewlekłych jest z jednym z największych ułatwień, jakie przyniosła telemedycyna. Nie będzie żadnych problemów w realizacji recepty wystawionej przez internet.

Przedłużenie recepty online, kontynuacja leczenia bez ponownej wizyty w przychodni

E-recepta podobnie jak lekarska porada przez internet jest dla wielu osób nowością, jednak nie ma potrzeby obawiać się tej formy świadczenia usług medycznych. Porady internetowe oraz wystawianie recept za pośrednictwem internetu są uregulowane prawnie i całkowicie legalne. Przedłużenie recepty online to duża wygoda dla pacjentów, zwłaszcza tych, którzy z uwagi na swoją chorobę powinni przebywać w domu. Dzięki wprowadzonym zmianom w prawie dziś można skorzystać z porady internetowej w prosty sposób.

Kiedyś przedłużenie leczenia i uzyskanie nowej recepty wiązało się to z koniecznością wizyty w przychodni, bądź wcześniejszym umówieniem się na wybrany termin z lekarzem specjalistą. Dzięki dobrodziejstwom, jakie daje nam recepta online, konsultacja ze lekarzem jest możliwa z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Przedłużenie recepty online działa przez całą dobę

Przedłużenie recepty online jest możliwe całą dobę, możesz odbyć konsultacje z lekarzem o dowolnej porze. Nasz serwis jest czynny przez 7 dni w tygodniu. Cała procedura jest banalnie prosta i nie różni się znacząco od zwykłej wizyty u lekarza. Po prostu wywiad odbywa się zdalnie, a formularz z odpowiednimi informacjami wypełnia się za pomocą strony internetowej. Dane personalne i informacje dotyczące stanu zdrowia, które Państwo nam udostępniają, są chronione i objęte tajemnicą lekarską. W trakcie konsultacji online lekarz kieruje się dokładnie takimi samymi zasadami jak podczas kontaktu z pacjentem w zwykłej przychodni. Razem z kodem e-recepty otrzymasz taką samą konsultację zakończoną zaleceniami medycznymi.

Czy recepta online jest dla każdego?

Każdy pacjent z dostępem do internetu może z dowolnego miejsca w Polsce może skorzystać z usługi telemedycznej jaką jest recepta online. Konsultacje z lekarzem przez internet to sposób uzyskania porady medycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Telemedycyna w wielu przypadkach oferuje taki sam poziom opieki, jaki otrzymasz od lekarza w trakcie tradycyjnej wizyty. Lekarze dostępni online mogą udzielać wszelkiego rodzaju porad medycznych, w tym wystawiać e-recepty na leki, oferować diagnozy i plany leczenia. Realizacja recepty online w aptece nie jest już związana z żadnymi dodatkowymi kosztami. Przepisane leki można wykupić w dowolnej aptece. Zamów receptę w naszym serwisie, konsultacja odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad chroniących pacjenta.

Recepta online to sposób na zwiększenie dostępności usług medycznych

Telemedycyna to wykorzystanie telekomunikacji i technologii informacyjnych do zapewnienia klinicznej opieki zdrowotnej i edukacji medycznej. Zastosowanie telemedycyny rozszerzyło się w ostatnich latach, a wiele szpitali i klinik wykorzystuje ją do diagnozy, leczenia i obserwacji. To sposób na lepsze zarządzanie zasobami, w wielu przypadkach, takich jak proste przedłużenie recepty online lub konsultacja w sprawie dolegliwości niezagrażających w poważny sposób zdrowiu, nie ma potrzeby, aby udawać się do przychodni. Recepta online przychodzi wtedy z pomocą. Nie musisz już czekać w kolejce ani jechać samochodem do szpitala, gdy potrzebujesz konsultacji medycznej online w weekend.

Recepta online może być wykupiona w dowolnej aptece

Telemedycyna i recepta online to odpowiedź na różne problemy związane z szeroko rozumianą dostępnością usług medycznych. Będące szczególnym wyzwaniem dla pacjentów, również ze względu na ograniczoną dostępność pracowników służby zdrowia. Recepta online jest świadczona w internecie, jednak leki przepisane przez lekarza online mogą być wykupione w dowolnej aptece w całej Polsce. Wiele osób mieszkających na obszarach wiejskich nie ma dostępu do pobliskiego szpitala lub przychodni. Może to być szczególnie trudne w nagłych wypadkach, kiedy wymagają natychmiastowej opieki. Telemedycyna oferuje w pewnym zakresie rozwiązanie tego problemu, udzielając w nagłych wypadkach konsultacji między lekarzami a pacjentami za pośrednictwem telefonu lub czatu wideo.

Celem telemedycyny jest również to, aby lekarz mógł zdiagnozować i leczyć pacjenta całkowicie zdalnie, przez telefon lub łącze internetowe. Kod wystawionej recepty otrzymasz na sms, to znakomite rozwiązanie pomagające uniknąć pomyłek. W przypadku recepty online farmaceuta nie ma wątpliwości co do tego jakie leki zapisał lekarz.

Jak wygląda proces wystawiania recepty online przez lekarza?

Lekarz może wystawić receptę online na maksymalnie 3 miesiące terapii. Po tym czasie zalecamy ponowne wypełnienie formularza, a lekarz wówczas oceni, czy możesz nadal bezpiecznie przyjmować dany lek. Podstawowy koszt konsultacji lekarskiej przeprowadzonej za pomocą formularza w poradni online ReceptauLekarza.pl wraz z wystawieniem e-recepty to 79 złotych. Cena jest widoczna zawsze przy formularzu wywiadu lekarskiego oraz podczas składania zamówienia w koszyku zakupowym (podobnie jak w sklepie internetowym). Płatności w poradni są wykonywane za pośrednictwem systemów PayU i Przelewy24, gdzie mają Państwo możliwość wyboru zarówno płatności przelewem bankowym, jak i kartą oraz BLIKiem.

Najczęściej recepta online oraz przedłużenie recepty online jest wysyłane w ciągu 15 minut od zaksięgowania wpłaty, ale prosimy wziąć pod uwagę, że szybkość wystawiania recept online zależy od liczby zgłoszeń oraz dostępności lekarza. W przypadku dużej liczby pacjentów czas reakcji lekarza na Państwa zgłoszenie może się wydłużyć do kilku godzin.

Konsultacje z lekarzem online objęte są tajemnicą lekarską

Usługi telemedyczne świadczone za pośrednictwem prywatnej poradni Receptaulekarza.pl objęte są pełną tajemnicą lekarską. Lekarzy pracujących zdalnie obowiązują dokładnie te same zasady, co w przypadku zwykłej wizyty lekarskiej i relacji z pacjentem na żywo. Twoje dane i historia chorób są chronione. Zarówno w przypadku konsultacji w sprawie przeziębienia, jak i antykoncepcji awaryjnej. Jest to o tyle istotne, że do wystawienia e-recepty lekarzowi niezbędnych jest wiele informacji na Twój temat. Jeśli masz wątpliwości czy obawy związane z zamawianiem recept online w takich tele poradniach jak nasza, pamiętaj, że uprawnienia danego lekarza możesz sprawdzić np. po numerze Prawa Wykonywania Zawodu. Możesz w tym celu skorzystać z wyszukiwarki na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej: https://rejestr.nil.org.pl/

Jeśli chcesz otrzymać ważną e-receptę online lub przedłużenie recepty online, powinieneś w formularzu kontaktowym podać niezbędne dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, a także numer telefonu i adres e-mail, na które po zdalnej konsultacji z lekarzem zostanie przesłana e recepta online. Równie ważne jest uzupełnienie formularza medycznego. To pomoże lekarzowi ocenić wskazania i przeciwwskazania do wystawienia recepty online. Jeśli natomiast zastanawiasz się, czy musisz dostarczyć dokumentację medyczną, aby otrzymać e receptę, to wyjaśniamy, że do wystawienia e recepty najczęściej wystarcza prawidłowo uzupełniony formularz medyczny. Daje on lekarzowi aktualny obraz stanu zdrowia pacjenta. Dostarcza także informacji o ewentualnych przeciwwskazaniach do zażywania danego leku. Formularz wywiadu medycznego zawiera jednak odpowiednie pola, które pozwolą Ci dołączyć odpowiednie pliki dokumentacji medycznej, jeśli Twój przypadek wymaga szerszego opisania. W takim przypadku prosimy Cię jednak o skorzystanie z tej konsultacji: https://receptaulekarza.pl/p/konsultacja-lekarska-online/

Jak długo jest ważna e-recepta?

Czas ważności e-recepty wynosi 30 dni od daty jej wystawienia. Jednak warto tu pamiętać, że nie w każdym przypadku tak jest! Ważność e-recepty na antybiotyki wynosi tylko 7 dni. Ważne! W przypadku długoterminowych e-recept należy pamiętać, aby pierwszą dawkę leku wykupić przed upływem 30 dni od daty wystawienia e-recepty. W przeciwnym razie farmaceuta może wydać mniejszą ilość leku.

Uwaga! Recepty o innym terminie ważności! Niektóre e-recepty ze względu na przeznaczenie leku mają niestandardowy termin ważności:

  • e recepta na antybiotyk jest ważna TYLKO przez 7 dni!
  • e recepta na preparaty immunologiczne ma natomiast termin ważności 120 dni;
  • w przypadku chorób przewlekłych (czyli dla terapii trwającej dłużej niż rok) okres ważności e-recepty może wynosić 365 dni. Jednak zapasu leku można jednorazowo zrobić maksymalnie na 180 dni.

Jeżeli recepta online jest na kilka opakowań leku, a planujemy kupować je po kolei lub partiami, zakupów możemy dokonać w jednej, wybranej przez siebie aptece.

Problemy, które mogą wystąpić podczas wystawiania recepty online i jak je rozwiązać

Pierwszym problemem, któremu się przyjrzymy, jest ten najbardziej prawdopodobny, a zatem co zrobić jeśli nie otrzyma się kodu recepty online po wykonaniu płatności. Proszę tu zwrócić uwagę, że w przypadku naszej poradni online ReceptaULekarza.pl kod recepty elektronicznej możecie Państwo otrzymać w formie wiadomości SMS, ale także w formie wiadomości email. Prosimy zatem o sprawdzenie obu tych kanałów, by się upewnić, czy kod nie przyszedł w innej formie. Na wszelki wypadek prosimy także sprawdzić folder spam w Państwa skrzynce email. W przypadku nieotrzymania kodu recepty w ciągu 12 godzin od zapłaty za konsultację z lekarzem prosimy o kontakt na adres email: W treści wiadomości prosimy o podanie numeru pesel wraz z informacją o zaistniałej sytuacji. Można także kontaktować się z lekarzem telefonicznie w pilnych przypadkach.

Problemem, który także może wystąpić i okazać się dość frustrujący, jest oczywiście także utrata wiadomość z kodem e-recepty. Co wówczas można zrobić? No cóż, zdarza się. Nie ma tu jednak powodów do paniki, bo recepty elektroniczne są zapisywane przez lekarzy w systemie, co powoduje, że utrata przez Ciebie wiadomości z kodem recepty online nie powoduje utraty samej e-recepty. Jeśli posiadasz Internetowe Konto Pacjenta, wszystkie wystawione dla Ciebie recepty znajdziesz właśnie na takim koncie. Dlatego warto je mieć. Jeśli jednak nie masz własnego IKP, możesz skontaktować się z lekarzem, który e receptę dla Ciebie wystawił. Lekarz także będzie posiadał wgląd w historię swoich wystawionych recept i odnajdzie tę, którą wystawił dla Ciebie. W ten sposób ponownie uzyskasz kod e recepty.

Czy Internetowe Konto Pacjenta jest potrzebne, aby odebrać e receptę?

Nie potrzebujesz Internetowego Konta Pacjenta, by zamówić konsultację i odebrać później swoją receptę online. Do zrealizowania recepty elektronicznej wystarczy telefon umożliwiający odbiór wiadomości SMS lub konto e-mail, na którym możesz odebrać wiadomość z kodem. Namawiamy jednak, aby rozważyć założenie konta IKP, bo daje to pacjentowi wiele korzyści, w tym opcję sprawdzenia historii swojego leczenia, podgląd oryginałów e-recept, wystawionych e-skierowań czy e-zwolnień. Więcej o tym jak działa IKP i czy warto je założyć, można dowiedzieć się ze stron rządowego serwisu: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Recepta online bez konsultacji. Czy konsultacja z lekarzem jest niezbędna, aby otrzymać e receptę?

Każdorazowe wystawienie recepty online jest powiązane z przeprowadzeniem konsultacji lekarskiej, nawet jeśli taka konsultacja odbywa się zdalnie, na podstawie przeprowadzonej ankiety medycznej (wywiadu). Jest to potrzebne ze względów bezpieczeństwa – przepisy prawa określają kryteria dostępności leków dla Pacjentów (Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej; Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Prawo farmaceutyczne i inne). Zgodnie z prawem przepisanie leku dla konkretnego Pacjenta możliwe jest wyłącznie przez lekarza (choć dopuszcza się w określonych sytuacjach możliwość wystawienia recepty przez farmaceutę, pielęgniarkę lub felczera). Wywiad czy ankieta medyczna umożliwia lekarzowi ona analizę Twojego stanu zdrowia, by móc podjąć decyzję, czy dany lek przepisać.

Zatem lekarz uzyskuje podstawowe informacje o stanie Twojego zdrowia z formularza podstawowego wywiadu lekarskiego, który wypełniasz podczas zamawiania recepty online. To ten formularz, który jest widoczny powyżej. Ważne jest, aby wypełnić go zgodnie z prawdą i wpisać wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na Twój stan zdrowia, w tym historię leczenia oraz listę przyjmowanych lekarstw. Jeśli nie masz problemów zdrowotnych, które wymagałyby konsultacji osobistej, informacje z formularza mogą wystarczyć lekarzowi do podjęcia decyzji. W sytuacji gdy lekarz będzie potrzebował dodatkowych informacji przed udzieleniem porady, skontaktuje się z Tobą. Jeśli natomiast chcesz się upewnić, że odbędziesz rozmowę z lekarzem, w formularzu należy zaznaczyć odpowiednie pole. Warto tu także pamiętać, że podczas zamawiania konsultacji należy podać swoje dane osobowe. Nie ma możliwości zamawiania konsultacji lekarskiej czy kontynuacji leczenia i związanych z tym recept online dla innych osób!

Czy mogę zrealizować e receptę w dowolnej aptece?

Leki z e recepty możesz kupić w dowolnej aptece. Apteka nie może odmówić obsługi elektronicznej wersji tego dokumentu. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że leki z jednej recepty można wykupić w kilku różnych aptekach. Jest to szczególnie przydatne dla pacjentów przyjmujących leki trudno dostępne.

Potrzebna mi e recepta na konkretny lek, czy nadal muszę płacić za konsultację?

Konsultacja z lekarzem musi odbyć się każdorazowo przy przedłużaniu leczenia. Ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na obowiązujące w kraju przepisy prawa, lekarz musi zebrać informacje na temat Twojego stanu zdrowia, by móc ocenić, czy wystawić e receptę na dany lek. Taki wywiad medyczny możne odbyć się zdalnie. W naszej poradni odbywa się za pomocą formularza zamieszczonego na stronie.

Co robić w przypadku błędu na recepcie online?

Jeśli zauważysz, że na wystawionej dla Ciebie recepcie elektronicznej znalazł się błąd, nie obawiaj się, ten problem da się naprawić. Prosimy Cię w takim przypadku o kontakt z lekarzem w celu usunięcia błędu. Skontaktować się możesz na adres email lub telefonicznie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie.

10 opinii dla Recepta online ze zdalną konsultacją lekarską

Weryfikujemy komentarze, które tu widzisz. Do zamieszczania opinii zapraszamy użytkowników, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie. Zamieszczamy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Więcej przeczytasz tutaj: Jak zbieramy opinie?

  1. Karola

    Pan Doktor bardzo miły, widać że zna się na swojej pracy. Wszystko ze mną omówił, posiada dużą wiedzę i dobre podejście do pacjenta. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana Doktora Dawida! Pozdrawiam gotąco

  2. Patrycja O.

    Serdecznie polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!! Warto skorzystać, bardzo wygodna forma przedłużenia leczenia.

  3. KO

    Recepta w 5 minut. Polecam

  4. ania p.

    Miałam okazję być leczona przez Pana doktora w Będzinie. Bardzo sympatyczny i oddany pracy człowiek. Doradzi, zawsze porozmawia. Polecam Pana doktora w 100 procentach.

  5. Kajetan d.

    Super szybka i sprawna obsługa. Polecam

  6. Piotr W.

    Kod erecepty otrzymałem już po 10minutach. Bardzo sprawnie, szybko, bez stania w kolejkach do rejestracji. Polecam.

  7. Pawel

    Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. No i bezproblemowo. Warto.

  8. Tomasz

    Ja czekałem znacznei dłużej, ale pewnie dlatego że w nocy zamawiałem 😀 No ale otrzymałem kod, wszystko oki

  9. GRZ

    rzeczowe podejście do tematu. Wszystko odbyło się sprzwnie i bezporblemowo polecam z czystym sumieniem.

  10. Edyta S.

    Dzień dobry, dziękuję za kod i konsultację. Bardzo miła rozmowa. Sprawna obsługa. POlecam serdecznie wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto skorzystać z usług pana doktora Dawida!

Historia ostatnich zakupów