EllaOne recepta ze zdalną konsultacją lekarską na antykoncepcję awaryjną

Z konsultacji skorzystało Pacjentów: 524

EUdla obywateli Polski i Unii Europejskiej

79,00 

 1. W celu złożenia zamówienia proszę wypełnić formularz wywiadu medycznego poniżej.
 2. Jeśli w udzielonych przez Państwa informacjach będzie coś co zaniepokoi lekarza, oddzwoni on na podany na drugim etapie składania zamówienia numer telefonu.

Formularz wywiadu medycznego

(np.anemia, choroby serca, choroby nerek, choroba wrzodowa żołądka, choroby jelit, zaburzenia krzepnięcia krwi, cukrzyca, zakrzepica żył, zatorowość płucna, żylaki)?
w pole poniżej można wpisać informacje o jakichkolwiek dodatkowych okolicznościach, o których chce Pani poinformować lekarza

Kontakt ze strony lekarza następuje w ciągu średnio 15min od otrzymania płatności

Zapewniamy dyskrecję

W razie dużej liczby pacjentów, usługa może się opóźnić do kilku godzin.

Tabletka EllaOne recepta na doraźny środek antykoncepcyjny, któremu można zaufać.

tabletka dzien po jak stosować, ebook z zaleceniami lekarskimi

EllaOne  recepta to możliwość zdalnej konsultacji lekarskiej w celu zdobycia legalnej antykoncepcji awaryjnej. Wskazania do jej użycia to nagłe przypadki gdy wcześniej zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła. A także po stosunku bez zabezpieczenia. Preparat ten charakteryzuje się nieco dłuższym okresem czasu efektywnego działania. Oznacza to, że można go zażyć nawet do 5 dni (do 120 godzin) po epizodzie. Substancją czynną jest w nim syntetyczny modulator receptora progesteronowego – octan uliprystalu. Zamiast obecnego w podobnie działających lekach lewonogestrelu. Modulator ten opóźnia lub hamuje owulację kobiety, utrudniając plemnikom dostęp do komórki jajowej. Jego niewątpliwą zaletą jest szybkie wchłanianie się. Inną jego zaletą jest to, że epizodycznie może być stosowany jednocześnie z regularną antykoncepcją (na przykład w przypadkach pominięcia dawki). Oczywiście należy podkreślić, że środek w żadnym przypadku nie powinien być traktowany jak zamiennik antykoncepcji hormonalnej cyklicznej. Nie zaleca się także użycia go więcej niż jeden raz podczas jednego cyklu miesiączkowego. Nie jest on także tabletką poronną lub wczesnoporonną. Wspomaga on jedynie zapobieganie niechcianej ciąży.

Tabletka EllaOne w działaniu. Odpowiedzialna antykoncepcja doraźna oraz związane z nią zagrożenia

Tabletka EllaOne jak wszystkie preparaty z tej kategorii, jest potężną dawką hormonów, które nie pozostają bez zauważalnego wpływu na organizm kobiety. U większości pań samopoczucie nie pogarsza się w sposób radykalny. Jednak efektów ubocznych, które mogą się pojawić, jest wiele. Zawroty głowy, mdłości czy wymioty, to najczęstsze ich przykłady. W przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik leku mogą się pojawić dużo gorsze dolegliwości. Wśród nich wymienić można między innymi gorączkę, bóle mięśni i układu kostnego oraz zaburzenia wzrokowe. Z tych powodów należy dokładnie zapoznać się z dołączoną do preparatu ulotką i ocenić czy można zażyć preparat. Szczególnie w sytuacji kiedy na stałe przyjmujemy jakieś leki. A także gdy posiadamy jakieś nadwrażliwości lub jesteśmy na coś uczuleni. Każda antykonepcja postkoitalna ma wpływ na ciało przez dłuższy czas. W okresie tym nie należy wykonywać ciężkich prac. Nie należy także prowadzić pojazdów mechanicznych. Podobnie jak inne środki antykoncepcji ratunkowej, EllaOne nie przerywa już trwającej ciąży. W przypadku jej stwierdzenia należy środek natychmiast odstawić.

EllaOne – Jak Działa?

Awaryjna tabletka antykoncepcyjna, którą można zażyć do 120 h po stosunku. Zawiera octan uliprystalu. Zapobiega ciąży po odbyciu stosunku, gdy antykoncepcja zawiodła lub też stosunek nie był zabezpieczony. Pigułki zatrzymują uwalnianie komórki jajowej. Octan ulipystalu łączy się z receptorami i wchodzi w reakcję z progesteronem i hamuje owulację. Substancja wprowadza zmiany w wyściółce macicy, co znacząco utrudnia zagnieżdżenie się zarodka.

Tabletkę możemy zażyć do 5 dni. Jednak im później jest ona zażyta, tym słabsze jest jej działanie. Nie można tabletki używać wielokrotnie podczas cyklu miesiączkowego, do kolejnego cyklu należy zmienić metodę hormonalną antykoncepcji na metodę mechaniczną.

EllaOne recepta, czyli jak szybko skorzystać z konsultacji lekarskich online?

Antykoncepcja awaryjna postkoitalna na terenie Unii Europejskiej jest dostępna całkowicie bez recepty. Jednakże w Polsce, decyzją rządu, od 2017 roku do wykupienia EllaOne recepta jest konieczna. A więc także wizyta u lekarza. Jest to sytuacja, która może generować niepotrzebny stres w przypadku tradycyjnych, wymagających oczekiwania, wizyt lekarskich. A przecież nic nie liczy się tutaj tak bardzo, jak właśnie czas. Tym bardziej że według oficjalnych zaleceń, najlepiej, żeby lekarzem wypisującym był specjalista ginekolog lub lekarz rodzinny. Trudno w tym przypadku nie docenić komfortu, jakie dają konsultacje lekarskie online. W tym konsultacje mailowe i telefoniczne. To spora oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim stresu. Lekarz, który wypisuje tabletkę po na podstawie rozpoznania, dobiera lek i od razu wystawia e-receptę na EllaOne. Zazwyczaj po zebraniu wywiadu nie trzeba wykonywać żadnych specjalistycznych badań. W większości przypadków zbyteczne są także cytologia, USG czy badania krwi. Wszystko odbywa się szybko i wygodnie, z dbałością o dobro psychiczne pacjentki oraz jej komfort.

Możesz także skorzystać z opcji zamówienia e-recepty na Escapelle

Jeśli potrzebujesz innej tabletki dzień po,  zajrzyj tutaj

Legalna antykoncepcja awaryjna, czyli tabletka dzień po dostępna na receptę

Antykoncepcja awaryjna online to u nas usługa dla wszystkich tych, którym z jakichś powodów potrzebna jest recepta na EllaOne lub Escapelle. Z tymi preparatami w Polsce wiąże się wiele kontrowersji. Ponadto wiele osób uważa je po prostu za leki wczesnoporonne. Tymczasem działają one, najbardziej ogólnie mówiąc, uniemożliwiając zapłodnienie. A jeśli już do niego dojdzie – utrudniają zagnieżdżenie się zarodka w ściance macicy. W naszym kraju od 2017 roku tabletka dzień po online jest dostępna jedynie na receptę. Jednocześnie lekarz, który wypisze antykoncepcję awaryjną, nie musi być specjalistą. Nie potrzeba do tego również specjalistycznych badań czy testów ciążowych. Jak wiadomo, są to okoliczności, w których liczy się przede wszystkim czas. Zaś dotarcie nawet do lekarza pierwszego kontaktu może zabrać go naprawdę wiele. Dlatego też w naszym serwisie do pakietu naszych usług dodaliśmy również opcję recepta na pigułkę dzień po. Można ją u nas dostać nawet w 15 minut. Wierzymy, że dzięki tej możliwości wiele naszych Pacjentek oszczędzi sobie wielu nerwów.

Antykoncepcja doraźna przez internet. EllaOne recepta szybko, wygodnie i bez niepotrzebnych przeszkód

Antykoncepcja doraźna przez internet daje możliwość szybkiego otrzymania potrzebnego preparatu. Na naszych stronach możną ją uzyskać nawet w 15 minut. Dzięki prostej procedurze i nowoczesnej technologii nigdy nie było to tak łatwe. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym z jakichś powodów potrzebna jest właśnie tabletka po stosunku. W naszym serwisie nie wnikamy w motywacje naszych Pacjentów i zachowujemy dyskrecję. Powodów stosowania antykoncepcji dzień po jest wiele. Może to być, chociażby pęknięta prezerwatywa. Ale także sytuacja kiedy hormonalne zabezpieczenie zawiodło lub nadarzył się oderwany plaster. Naszym zadaniem jest w takiej sytuacji po prostu zapewnić dostęp do odpowiedniego preparatu najszybciej jak to możliwe. Przede wszystkim zależy nam na tym aby oszczędzić Pacjentkom stresu oraz nie stracić ograniczonego czasu. Dzięki dobrodziejstwom sieci możemy cały proces ograniczyć do podania podstawowych informacji. A dzięki temu czas, który upłynie od stosunku do podania preparatu, będzie mógł być jak najkrótszy. Komfort Pacjenta to u nas absolutny priorytet.

Kiedy można stosować pigułkę dzień po? Kiedy wiąże się to z niebezpieczeństwem?

Takie preparaty jak EllaOne lub Escapelle najlepiej stosować jak najprędzej. Żeby działały one skutecznie, zaleca się podanie je w przeciągu 24 godzin po stosunku seksualnym. W naszym serwisie można uzyskać je na e-receptę po spełnieniu wymogów prawnych, zdrowotnych oraz po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Należy jednak pamiętać, że jest to potężna dawka hormonów, która może spowodować szereg objawów ubocznych. Ponadto niektóre z nich mogą być dosyć poważne. Szczególnie kiedy u Pacjenta występują przeciwwskazania, alergie, nietolerancje czy uczulenia. Dlatego też każdy Pacjent, który pragnie zażyć taki preparat, powinien wcześniej zapoznać się z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Jednocześnie należy pamiętać, że jest to skuteczna pigułka po stosunku, która powinna być zażywana świadomie i z własnej woli. My w tej kwestii kierujemy się profesjonalizmem oraz podejściem mającym na celu dobro pacjenta. A także zaufaniem. Wierzymy, że obowiązkiem lekarza jest zrobić wszystko, aby Pacjent poczuł się lepiej.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Historia ostatnich zakupów

 • Pacjent zakupił: 06-09-2022
 • Pacjent zakupił: 09-08-2022
 • Pacjent zakupił: 09-08-2022
 • Pacjent zakupił: 09-08-2022
 • Pacjent zakupił: 06-08-2022
 • Pacjent zakupił: 24-07-2022
 • Pacjent zakupił: 23-07-2022
 • Pacjent zakupił: 18-07-2022
 • Pacjent zakupił: 15-07-2022
 • Pacjent zakupił: 14-07-2022
 • Pacjent zakupił: 13-07-2022
 • Pacjent zakupił: 11-07-2022
 • Pacjent zakupił: 01-07-2022
 • Pacjent zakupił: 25-06-2022
 • Pacjent zakupił: 17-06-2022
 • Pacjent zakupił: 09-06-2022
 • Pacjent zakupił: 01-06-2022
 • Pacjent zakupił: 21-05-2022
 • Pacjent zakupił: 19-05-2022
 • Pacjent zakupił: 15-05-2022
 • Pacjent zakupił: 09-05-2022
 • Pacjent zakupił: 04-05-2022
 • Pacjent zakupił: 24-04-2022
 • Pacjent zakupił: 22-04-2022
 • Pacjent zakupił: 21-04-2022
 • Pacjent zakupił: 12-04-2022
 • Pacjent zakupił: 10-04-2022
 • Pacjent zakupił: 05-04-2022
 • Pacjent zakupił: 04-04-2022
 • Pacjent zakupił: 31-03-2022
 • Pacjent zakupił: 29-03-2022
 • Pacjent zakupił: 28-03-2022
 • Pacjent zakupił: 21-03-2022
 • Pacjent zakupił: 21-03-2022
 • Pacjent zakupił: 20-03-2022
 • Pacjent zakupił: 16-03-2022
 • Pacjent zakupił: 13-03-2022
 • Pacjent zakupił: 10-03-2022
 • Pacjent zakupił: 09-03-2022
 • Pacjent zakupił: 06-03-2022
 • Pacjent zakupił: 28-02-2022
 • Pacjent zakupił: 19-02-2022
 • Pacjent zakupił: 15-02-2022
 • Pacjent zakupił: 14-02-2022
 • Pacjent zakupił: 13-02-2022
 • Pacjent zakupił: 11-02-2022
 • Pacjent zakupił: 08-02-2022
 • Pacjent zakupił: 08-02-2022
 • Pacjent zakupił: 08-02-2022
 • Pacjent zakupił: 07-02-2022
 • Pacjent zakupił: 07-02-2022
 • Pacjent zakupił: 07-02-2022
 • Pacjent zakupił: 06-02-2022
 • Pacjent zakupił: 05-02-2022
 • Pacjent zakupił: 05-02-2022
 • Pacjent zakupił: 03-02-2022
 • Pacjent zakupił: 19-01-2022
 • Pacjent zakupił: 18-01-2022
 • Pacjent zakupił: 16-01-2022
 • Pacjent zakupił: 14-01-2022
 • Pacjent zakupił: 09-01-2022
 • Pacjent zakupił: 19-12-2021
 • Pacjent zakupił: 18-12-2021
 • Pacjent zakupił: 01-12-2021
 • Pacjent zakupił: 28-11-2021
 • Pacjent zakupił: 24-11-2021
 • Pacjent zakupił: 04-11-2021
 • Pacjent zakupił: 04-11-2021
 • Pacjent zakupił: 28-09-2021
 • Pacjent zakupił: 23-09-2021
 • Pacjent zakupił: 20-09-2021
 • Pacjent zakupił: 02-09-2021
 • Pacjent zakupił: 31-08-2021
 • Pacjent zakupił: 19-08-2021
 • Pacjent zakupił: 16-08-2021
 • Pacjent zakupił: 21-07-2021
 • Pacjent zakupił: 17-07-2021
 • Pacjent zakupił: 06-07-2021
 • Pacjent zakupił: 04-07-2021
 • Pacjent zakupił: 28-06-2021
 • Pacjent zakupił: 20-06-2021
 • Pacjent zakupił: 08-06-2021
 • Pacjent zakupił: 04-06-2021
 • Pacjent zakupił: 13-05-2021
 • Pacjent zakupił: 09-05-2021
 • Pacjent zakupił: 24-04-2021
 • Pacjent zakupił: 19-04-2021
 • Pacjent zakupił: 06-04-2021
 • Pacjent zakupił: 21-03-2021
 • Pacjent zakupił: 09-03-2021
 • Pacjent zakupił: 08-03-2021
 • Pacjent zakupił: 08-03-2021
 • Pacjent zakupił: 07-03-2021
 • Pacjent zakupił: 08-02-2021
 • Pacjent zakupił: 07-02-2021
 • Pacjent zakupił: 19-01-2021
 • Pacjent zakupił: 18-01-2021
 • Pacjent zakupił: 18-01-2021
 • Pacjent zakupił: 17-01-2021
 • Pacjent zakupił: 17-01-2021
 • Pacjent zakupił: 13-01-2021
 • Pacjent zakupił: 12-01-2021
 • Pacjent zakupił: 11-01-2021
 • Pacjent zakupił: 11-01-2021
 • Pacjent zakupił: 11-01-2021
 • Pacjent zakupił: 10-01-2021
 • Pacjent zakupił: 10-01-2021
 • Pacjent zakupił: 10-01-2021
 • Pacjent zakupił: 10-01-2021
 • Pacjent zakupił: 08-01-2021
 • Pacjent zakupił: 07-01-2021
 • Pacjent zakupił: 07-01-2021
 • Pacjent zakupił: 07-01-2021
 • Pacjent zakupił: 07-01-2021
 • Pacjent zakupił: 06-01-2021
 • Pacjent zakupił: 05-01-2021
 • Pacjent zakupił: 05-01-2021
 • Pacjent zakupił: 05-01-2021
 • Pacjent zakupił: 04-01-2021
 • Pacjent zakupił: 04-01-2021
 • Pacjent zakupił: 04-01-2021
 • Pacjent zakupił: 03-01-2021
 • Pacjent zakupił: 03-01-2021
 • Pacjent zakupił: 03-01-2021
 • Pacjent zakupił: 02-01-2021
 • Pacjent zakupił: 02-01-2021
 • Pacjent zakupił: 02-01-2021
 • Pacjent zakupił: 01-01-2021
 • Pacjent zakupił: 31-12-2020
 • Pacjent zakupił: 31-12-2020
 • Pacjent zakupił: 31-12-2020
 • Pacjent zakupił: 31-12-2020
 • Pacjent zakupił: 30-12-2020
 • Pacjent zakupił: 29-12-2020
 • Pacjent zakupił: 29-12-2020
 • Pacjent zakupił: 29-12-2020
 • Pacjent zakupił: 27-12-2020
 • Pacjent zakupił: 26-12-2020
 • Pacjent zakupił: 26-12-2020
 • Pacjent zakupił: 25-12-2020
 • Pacjent zakupił: 25-12-2020
 • Pacjent zakupił: 25-12-2020
 • Pacjent zakupił: 24-12-2020
 • Pacjent zakupił: 20-12-2020
 • Pacjent zakupił: 20-12-2020
 • Pacjent zakupił: 20-12-2020
 • Pacjent zakupił: 19-12-2020
 • Pacjent zakupił: 16-12-2020
 • Pacjent zakupił: 16-12-2020
 • Pacjent zakupił: 14-12-2020
 • Pacjent zakupił: 13-12-2020
 • Pacjent zakupił: 10-12-2020
 • Pacjent zakupił: 09-12-2020
 • Pacjent zakupił: 07-12-2020
 • Pacjent zakupił: 04-12-2020
 • Pacjent zakupił: 04-12-2020
 • Pacjent zakupił: 03-12-2020
 • Pacjent zakupił: 01-12-2020
 • Pacjent zakupił: 01-12-2020
 • Pacjent zakupił: 01-12-2020
 • Pacjent zakupił: 01-12-2020
 • Pacjent zakupił: 30-11-2020
 • Pacjent zakupił: 29-11-2020
 • Pacjent zakupił: 29-11-2020
 • Pacjent zakupił: 28-11-2020
 • Pacjent zakupił: 28-11-2020
 • Pacjent zakupił: 28-11-2020
 • Pacjent zakupił: 27-11-2020
 • Pacjent zakupił: 26-11-2020
 • Pacjent zakupił: 26-11-2020
 • Pacjent zakupił: 25-11-2020
 • Pacjent zakupił: 25-11-2020
 • Pacjent zakupił: 24-11-2020
 • Pacjent zakupił: 24-11-2020
 • Pacjent zakupił: 24-11-2020
 • Pacjent zakupił: 23-11-2020
 • Pacjent zakupił: 22-11-2020
 • Pacjent zakupił: 21-11-2020
 • Pacjent zakupił: 21-11-2020
 • Pacjent zakupił: 20-11-2020
 • Pacjent zakupił: 19-11-2020
 • Pacjent zakupił: 19-11-2020
 • Pacjent zakupił: 18-11-2020
 • Pacjent zakupił: 18-11-2020
 • Pacjent zakupił: 17-11-2020
 • Pacjent zakupił: 17-11-2020
 • Pacjent zakupił: 17-11-2020
 • Pacjent zakupił: 16-11-2020
 • Pacjent zakupił: 16-11-2020
 • Pacjent zakupił: 15-11-2020
 • Pacjent zakupił: 15-11-2020
 • Pacjent zakupił: 14-11-2020
 • Pacjent zakupił: 14-11-2020
 • Pacjent zakupił: 12-11-2020
 • Pacjent zakupił: 11-11-2020
 • Pacjent zakupił: 11-11-2020
 • Pacjent zakupił: 11-11-2020
 • Pacjent zakupił: 10-11-2020
 • Pacjent zakupił: 10-11-2020
 • Pacjent zakupił: 10-11-2020
 • Pacjent zakupił: 10-11-2020
 • Pacjent zakupił: 09-11-2020
 • Pacjent zakupił: 09-11-2020
 • Pacjent zakupił: 08-11-2020
 • Pacjent zakupił: 08-11-2020
 • Pacjent zakupił: 07-11-2020
 • Pacjent zakupił: 07-11-2020
 • Pacjent zakupił: 07-11-2020
 • Pacjent zakupił: 06-11-2020
 • Pacjent zakupił: 04-11-2020
 • Pacjent zakupił: 03-11-2020
 • Pacjent zakupił: 03-11-2020
 • Pacjent zakupił: 03-11-2020
 • Pacjent zakupił: 03-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 01-11-2020
 • Pacjent zakupił: 31-10-2020
 • Pacjent zakupił: 31-10-2020
 • Pacjent zakupił: 31-10-2020
 • Pacjent zakupił: 30-10-2020
 • Pacjent zakupił: 30-10-2020
 • Pacjent zakupił: 30-10-2020
 • Pacjent zakupił: 27-10-2020
 • Pacjent zakupił: 26-10-2020
 • Pacjent zakupił: 25-10-2020
 • Pacjent zakupił: 25-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 23-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 22-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 21-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 20-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 19-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 18-10-2020
 • Pacjent zakupił: 17-10-2020
 • Pacjent zakupił: 17-10-2020
 • Pacjent zakupił: 17-10-2020
 • Pacjent zakupił: 17-10-2020
 • Pacjent zakupił: 16-10-2020
 • Pacjent zakupił: 16-10-2020
 • Pacjent zakupił: 16-10-2020
 • Pacjent zakupił: 16-10-2020
 • Pacjent zakupił: 15-10-2020
 • Pacjent zakupił: 15-10-2020
 • Pacjent zakupił: 15-10-2020
 • Pacjent zakupił: 14-10-2020
 • Pacjent zakupił: 14-10-2020
 • Pacjent zakupił: 14-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 13-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 12-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 11-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 10-10-2020
 • Pacjent zakupił: 09-10-2020
 • Pacjent zakupił: 09-10-2020
 • Pacjent zakupił: 09-10-2020
 • Pacjent zakupił: 08-10-2020
 • Pacjent zakupił: 08-10-2020
 • Pacjent zakupił: 08-10-2020
 • Pacjent zakupił: 08-10-2020
 • Pacjent zakupił: 08-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 07-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 06-10-2020
 • Pacjent zakupił: 05-10-2020
 • Pacjent zakupił: 05-10-2020
 • Pacjent zakupił: 05-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 04-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 03-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 02-10-2020
 • Pacjent zakupił: 01-10-2020
 • Pacjent zakupił: 01-10-2020
 • Pacjent zakupił: 01-10-2020
 • Pacjent zakupił: 01-10-2020
 • Pacjent zakupił: 01-10-2020
 • Pacjent zakupił: 30-09-2020
 • Pacjent zakupił: 30-09-2020
 • Pacjent zakupił: 30-09-2020
 • Pacjent zakupił: 30-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 29-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 28-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 27-09-2020
 • Pacjent zakupił: 26-09-2020
 • Pacjent zakupił: 26-09-2020
 • Pacjent zakupił: 26-09-2020
 • Pacjent zakupił: 26-09-2020
 • Pacjent zakupił: 26-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 25-09-2020
 • Pacjent zakupił: 24-09-2020
 • Pacjent zakupił: 24-09-2020
 • Pacjent zakupił: 24-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 23-09-2020
 • Pacjent zakupił: 22-09-2020
 • Pacjent zakupił: 22-09-2020
 • Pacjent zakupił: 22-09-2020
 • Pacjent zakupił: 22-09-2020
 • Pacjent zakupił: 21-09-2020
 • Pacjent zakupił: 21-09-2020
 • Pacjent zakupił: 21-09-2020
 • Pacjent zakupił: 21-09-2020
 • Pacjent zakupił: 20-09-2020
 • Pacjent zakupił: 20-09-2020
 • Pacjent zakupił: 20-09-2020
 • Pacjent zakupił: 20-09-2020
 • Pacjent zakupił: 20-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 19-09-2020
 • Pacjent zakupił: 18-09-2020
 • Pacjent zakupił: 18-09-2020
 • Pacjent zakupił: 18-09-2020
 • Pacjent zakupił: 17-09-2020
 • Pacjent zakupił: 16-09-2020
 • Pacjent zakupił: 16-09-2020
 • Pacjent zakupił: 16-09-2020
 • Pacjent zakupił: 16-09-2020
 • Pacjent zakupił: 15-09-2020
 • Pacjent zakupił: 14-09-2020
 • Pacjent zakupił: 13-09-2020
 • Pacjent zakupił: 13-09-2020
 • Pacjent zakupił: 10-09-2020
 • Pacjent zakupił: 10-09-2020
 • Pacjent zakupił: 10-09-2020
 • Pacjent zakupił: 10-09-2020
 • Pacjent zakupił: 09-09-2020